FREEDOM BACK 20.05.2021 VOD

FREEDOM FLEX –  te zajęcia to remedium odpowiedź na problemy praktycznie każdego. Od sportowca do kanapowca! Podczas zajęć, używając technik jogowych lub pilatesowych, pozwalamy przez sekwencje ruchów doprowadzić nasze ciało do zwiększenia temperatury i poprawy krążenia, by następnie na chwilę zatrzymać się w ruchu i rozciągnąć konkretne grupy mięśniowe, pasma powięziowe! To doskonałe zajęcia zarówno dla biegaczy, jak i kulturystów. To również ćwiczenia wręcz idealne dla „przeciętnego Kowalskiego”, któremu dokuczają różnego rodzaju bóle związane z przeciążeniami, pracą czy wszechobecnym stresem!

Opłata za dostęp do tych zajęć jest opłatą dobrowolną. Prowizja od wpłaty wynosi 2 zł a więc taką jest tez kwota minimalna.
Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu treningów i atmosfery, którą razem budujemy – Wy ćwicząc przed telewizorami, laptopami, tabletami czy smartfonami i ja prowadząc zajęcia ze Studia 35, możesz wpłacić dowolną kwotę, za którą po prostu będę mógł Ci podziękować. ?
Nie ma żadnych cenników, taryfikatorów, karnetów ani abonamentów, „darowizna” jest dowolna i sam decydujesz o jej wysokości.

Kategorie: , , , , , Tag:

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FREEDOM BACK 20.05.2021 VOD”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *