FREEDOM BACK 26.05.2021 LIVE

FREEDOM BACK  to ulga dla Twoich pleców. Forma prostych zajęć wzmacniająco-rozciągających. Pamiętajmy jednak ,że każdy z nas ma inna historię którą nosi na swoich przysłowiowych barkach. Problem bólu pleców potrafi być złożony i dlatego warto skonsultować swój problem z fizjoterapeutą, osteopatą czy lekarzem, jeśli jest on faktycznie uciążliwy lub dotkliwy. Nie wszystkie ćwiczenia są dobre dla wszystkich! Warto wiedzieć, co można, a czego nie, by bezpiecznie brać udział w treningach. Jeżeli nigdy wcześniej nie konsultowałeś swoich problemów z terapeutą, zgłaszaj proszę podczas zajęć każdy swój dyskomfort lub ból. Postaram Ci się pomóc! Warto również podkreślić, że ciało to system naczyń połączonych. Dlatego ćwiczenia na tych zajęciach nie ograniczają się tylko do pracy z plecami.

Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu treningów i atmosfery, którą razem budujemy – Wy ćwicząc przed telewizorami, laptopami, tabletami czy smartfonami i ja prowadząc zajęcia ze Studia 35, możesz wpłacić dowolną kwotę, za którą po prostu będę mógł Ci podziękować. ?
Nie ma żadnych cenników, taryfikatorów, karnetów ani abonamentów, „darowizna” jest dowolna i sam decydujesz o jej wysokości.

Brak w magazynie

Kategorie: , , , , Tag: