FREEDOM ROCK 10.02.2021 VOD

FREEDOM ROCK – to zdecydowanie jedna z piękniejszych i bezpieczniejszych form wzmacniających ciało dla ludzi pragnących wyzwań mentalno-cielesnych!   To walka z własnym słabościami i niedoskonałościami! Tutaj ruch dynamiczny przeplatamy ruchem spokojnym bądź formą statyczną. Wszystkie połączenia sekwencji ruchu mogą z tej samej lekcji prowadzić do budowy siły, poprawy kondycji oraz zwiększenia wytrwałości w utrzymaniu pozycji statycznych. Ćwiczenia nie są skomplikowane, jednak wymagają wcześniejszego przygotowania fizycznego. Dużo pracy w podporach i na obręczy barkowej może okazać się nie do przejścia dla osób z problemami fizycznymi szczególnie, gdy dokuczają Ci  nadgarstki i bóle barków. Pamiętaj jednak, żeby zawsze próbować nowych rzeczy. Dla osób poczatkujących zawsze znajdę alternatywę, która pozwoli dokończyć lekcję bez urazu i kontuzji!

Opłata za dostęp do tych zajęć jest opłatą dobrowolną. Prowizja od wpłaty wynosi 2 zł a więc taką jest tez kwota minimalna.
Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu treningów i atmosfery, którą razem budujemy – Wy ćwicząc przed telewizorami, laptopami, tabletami czy smartfonami i ja prowadząc zajęcia ze Studia 35, możesz wpłacić dowolną kwotę, za którą po prostu będę mógł Ci podziękować. 😊
Nie ma żadnych cenników, taryfikatorów, karnetów ani abonamentów, „darowizna” jest dowolna i sam decydujesz o jej wysokości.

Typ zajęć: , ,
Kategorie: , , Tag:

2 opinie dla FREEDOM ROCK 10.02.2021 VOD

 1. Magdalena Walacik (zweryfikowany)

  Uwielbiam takie zajęcia. Bardzo bardzo fajna techniczna lekcja, wolne tempo co nie znaczy ze nie było gorąco :), był ogień. Mam wrażanie ze poruszyłam każdy mięsień w moim ciele. Dużo ćwiczeń gdzie musisz się skoncentrować na poprawnym wykonaniu i utrzymaniu równowagi. Genialne kombinacje ruchowe. Uwielbiam.

  • k a

   Dziękuję 🙂

 2. Magdalena Walacik (zweryfikowany)

  Uwielbiam takie zajęcia. Bardzo bardzo fajna techniczna lekcja. Wolne tempo, co nie oznacza ze nie było gorąco :), był ogień. Mam wrażenie ze poruszyłam każdy mięsień w moim ciele. Genialne kombinacje ruchowe. Ćwiczenia wymagające skupienia się na poprawnym wykonaniu oraz utrzymaniu równowagi. Wplecione elementy baletowe. Uwielbiam.

  • k a

   🙂

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *