FREEDOM ROCK 19.05.2021 LIVE

FREEDOM ROCK – to zdecydowanie jedna z piękniejszych i bezpieczniejszych form wzmacniających ciało dla ludzi pragnących wyzwań mentalno-cielesnych!   To walka z własnym słabościami i niedoskonałościami! Tutaj ruch dynamiczny przeplatamy ruchem spokojnym bądź formą statyczną. Wszystkie połączenia sekwencji ruchu mogą z tej samej lekcji prowadzić do budowy siły, poprawy kondycji oraz zwiększenia wytrwałości w utrzymaniu pozycji statycznych. Ćwiczenia nie są skomplikowane, jednak wymagają wcześniejszego przygotowania fizycznego. Dużo pracy w podporach i na obręczy barkowej może okazać się nie do przejścia dla osób z problemami fizycznymi szczególnie, gdy dokuczają Ci  nadgarstki i bóle barków. Pamiętaj jednak, żeby zawsze próbować nowych rzeczy. Dla osób poczatkujących zawsze znajdę alternatywę, która pozwoli dokończyć lekcję bez urazu i kontuzji!

Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu treningów i atmosfery, którą razem budujemy – Wy ćwicząc przed telewizorami, laptopami, tabletami czy smartfonami i ja prowadząc zajęcia ze Studia 35, możesz wpłacić dowolną kwotę, za którą po prostu będę mógł Ci podziękować. ?
Nie ma żadnych cenników, taryfikatorów, karnetów ani abonamentów, „darowizna” jest dowolna i sam decydujesz o jej wysokości.

Typ zajęć: , , , ,

Brak w magazynie

Kategorie: , , , , Tag: