FREEDOM WAVE 31.06.2021 LIVE

FREEDOM WAVE –  płynne, spokojne przejścia, łagodne proste ruchy. Zajęcia zawierają w sobie elementy delikatnego wzmocnienia, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz stretchingu. Całości dopełnia spokojna muzyka, która w naturalny sposób komponuje się z estetyką ruchu, przepływem energii i oddechu. Proponowane przeze mnie zajęcia WAVE to dobry początek na rozpoczęcie przygody z zajęciami z cyklu body and mind! Są to zajęcia dla osób w każdym wieku, pragnących utrzymać swoje ciało w zdrowiu i harmonii. Osoby które potrzebują rozładowania negatywnych energii w sposób dynamiczny przy głośnej muzyce i grubym bicie, powinny te zajęcia omijać szerokim łukiem ? Dla nich przygotowałem FREEDOM WILD

Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu treningów i atmosfery, którą razem budujemy – Wy ćwicząc przed telewizorami, laptopami, tabletami czy smartfonami i ja prowadząc zajęcia ze Studia 35, możesz wpłacić dowolną kwotę, za którą po prostu będę mógł Ci podziękować. ?
Nie ma żadnych cenników, taryfikatorów, karnetów ani abonamentów, „darowizna” jest dowolna i sam decydujesz o jej wysokości.

Typ zajęć: , , ,

Brak w magazynie

Kategorie: , , , Tag: